Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Романтична літня фотосесія в стилі Лав сторі у Бершаді для Вови та Валентини

Лав Сторі це завжди щось особливе. А надто, коли вже деякий час у шлюбі. Така фотосесія стане гарним приводом освіжити почуття, нагадати один одному про їх щасливий день весілля, побачення, романтику.

 

Як максимально підготуватись до фотосесії у стилі Лав Сторі у комфортний для себе спосіб?

 

Основні ключові моменти у підготовці до фотозйомки:

 

1. Одяг. За декілька днів до фотосесії виберіть одяг для себе та вашого хлопця. Важливо, щоб на вас двох палітра одягу включала не більше 3х кольорів. Заздалегідь все поміряйте, подивіться чи вам комфортно в цьому одязі і як ви у ньому виглядаєте удвох. Чи гармонійно поєднуються ваші наряди одне з одним. Підберіть взуття та аксесуари. Напередодні фотосесії спакуйте все в окремі пакети,якщо плануєте кілька образів для фото.

2. Для фото важлива свіжість. Подбайте про гарний легкий макіяж, котрий включатиме бб або сс крем, якісну туш для вій. Ваше обличчя має бути свіжим та сяючим. Ваш хлопець також має виглядати охайним та акуратним. Уявіть, що ви повинні виглядати так наче йдете на весілля.

3. Дома, у великому дзеркалі прорепетируйте кілька позувань, щоб орієнтовно уявити, як ви будете виглядати на фотознімках. Шукайте гарні позі, де ви удвох будете виглядати впевнено та красиво. Допоможіть хлопцеву навчитись красиво вас обіймати. тримати за руку, обмінюватись поглядами.

4. Настрій. Дуже важливий. І напередодні, і під час фотосесії. Не треба поспіху, якихось невдоволень, суперечок. Переводьте усе на жарт, посмішки важливіше.

5. Пунктуальність, зібраність. Налаштування попрацювати, повеселитись. Усе заради фото, котрі залишаться згадкою про цей особливий день.

Це ваша пригода, це ваш день. Вам повинно бути від усього кайфово!