Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Отзывы о моей работе как фотографа:

Наталья Шадорина

@schadorina

Я отработала с Викой не одну фотосессию и всегда была в восторге и получала море позитива и доброты! С ней очень легко, ненавязчиво и интересно работать! Все фотографии без корректировок прекрасны! У этого талантливого человечка все фотографии получаются яркими и живыми! Умеет поймать нужный момент для фото и не жалеет времени! Умничка! И сама Вика очень интересный, живой и душевный человек! Я очень признательна ей за её работу! И я бы очень хотела продолжать с ней и дальше работать и пожелать Вике творческого полета на большой высоте и успехов!

Вера Тимофеева

Прочитала все отзывы и поняла, как все это созвучно с моим восприятием об этом талантливом фотохудожнике) Именно так! Фотохудожнике с большой буквы! Работа с ней — одно удовольствие, просто погружаешься в особую атмосферу какую-то волшебную. она располагает себе то, что очень тонко может почувствовать вас. Но если вы пришли не в настроении на фотосет, то быстро негатив улетучивается, а фотосессию саму будете вспоминать еще долго, как самый удивительный творческий процесс. О фото — как профессионал, Виктория всегда просит показать те образы, которые подойдут именно вам, а это безмерно важно, всю вашу суть она выразит в фотографиях… представляете, как чудесно?, а фотографиями все потом восхищаются… Виктория молодец, у меня у нее было 2 фотосессии и надеюсь, что продолжу это путешествие в мир фотографий вместе с ней. Спасибо ей и всем рекомендую! Не пожалеете ни на миг.

Світлана Якименко

@svetlana.yakymenko

Неймовірно прекрасна в своїй роботі Вікторія, створює особливу атмосферу ейфорії та сприйняття себе як неповторної, цільної особистості для замовника фотосесії. Це унікальна фішка Вікторії, яка притаманна тільки їй.
Обдарована, творча людина, професіонал з великої літери, має неординарне світосприйняття, що дає їй можливість створювати шедеври фотомистецтва.
Вікторія, дякую за 100% віддачу під час зйомок, твої неповторні роботи і чудовий настрій, який ти створюєш кожен раз на фотосесії!

Людмила Смалько

@luidok_smalko

Вікторія, давно збиралася тобі написати. Спасибі тобі за неймовірно класні фотки! Ми в захваті від фото і самої фотосесії! Ми розрукували всі фото з лав сторі і повісили їх на стіну в кімнаті. Тому кожен ранок просинаємося і згадоємо той веселий і крути день! Спасибі тобі! Ти супер!

Іванна Нікітіна

Замовляли у Вікторії весільну фотозйомку! Дуже сподобались фотографії і вцілому робота фотографа! Нещодавно приходили до Вікторії у фотостудію Magic - були просто в захопленні від цього казкового місця. Залишилась маса вражень від гарно проведеного часу, а емоцій тепер залишиться на довгий час! Дякуємо!

Алла Кузуб

@alla_111111_

Вікторія - фотограф, який дуже вміло керує моделлю. Вже мала дві фотосесії з Вікторією. І дуже задоволена, як і процесом, так і результатом. Настрій на фотосесії вам гарантований, бо Вікторія заряджає настроєм. Обов'язково звернусь ще за порцією гарних фото! Рекомендую!

Поліна Аксьонова

@_prosto_polichka_

Дякую Вікторії за цікаву фотосесію, приємні моменти, теплі емоції, святковий настрій та можливість потрапити в казку, де є сніжинки, яких так не вистачає на вулиці.

Валентина Сущ

@valentina_sushch

Я просто взахваті від цих фоток. В мене ще таких фото ніколи не було. Всі ті що вас замовляли Ніколи не пожаліють. Як буду йти заміж замовлятим на весілля фотографа тільки вас! Дужеее дякуююю!

Маша Олександрук

@mariia_oleksandruk

Неймовірна людина і фотограф! Ми раді, що працювали саме з тобою, твої поради підтримка мають велике значення й дуже допомагали. Рекомендуємо фотографа всім! Будете задоволені самою роботою і її результатом!

Людмила Дехтяр

@lud8865

Дякую, Вікторія Бекхем, за незабутню фотосесію, професійні класні фото і за цей чудовий відеокліп!

Анастасія Доренко

Дуже сподобалось працювати з Вікторією!Добре коли фотограф завжди може порадити щодо образу,а також підказує,як поводити себе перед камерою.Вразила Новорічна Студія - у ній справді почуваєшся як у казці,затишно,магічно.А потім ми ще замовили фотокнигу - спогади про фотосесію у фотостудії Magic,про цей казковий сніжний день тепер залишаться з нами на все життя!

Кіра Ніколаєва

Це вже моя друга фотосесія у Вікторії фотографа. Дуже допомогло те, що вона вміє порадити щодо вибору стилю, як краще позувати перед камерою, контролює весь процес зйомки. Не треба думати ні про що - фотограф завжди підкаже, як краще. Фотосесія мені настільки сподобалась, що захотілось замовити навіть декілька фотокартин з цих фотосесій. Дякую!