Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Фотосесія для пари у стилі Лав сторі у місті Луцьк

Фотозйомка від портретного фотографа у Луцьку

Фотопрогулянка для закоханої пари

Піти на прогулянку зі своєю половинкою і потім мати ще й фото, як спогад про цей чудовий день, напевне, така можливість завжди буде щирим подарунком, котрий хлопець може подарувати своїй дівчині.

 

Фото разом, всі ці емоції, залишається моментом, днем, котрий неабияк запам'ятовується нам. Адже з таких моментів і складається справжнє життя.

 

Як налаштуватись на таку фотозйомку. Достатньо підготувати одяг для себе і хлопця, зробити гарний макіяж, виглядати свіжо і мати гарний настрій.

 

Щоб перестати хвилюватись перед камерою, можна жартувати, веселитись. На те й вона фотопрогулянка, щоб було радісно, безтурботно. 

 

Щирість, гарне відношення один до одного: гарантія того, що все вийде.

 

Інколи так буває, що пара не знає, як взаємодіяти один з одним, тримати один одного за руку, пригортати. Щоб це не виглядало штучно, можна прорепетирувати не на самій фотосесії, а вдома перед дзеркалом. Тоді перед камерою буде простіше і невимушено.

Зазвичай Love story проходять на одному диханні, весело, динамічно. Парочки с радістю виконують запропоноване мною. Напевне це і є ключ до гарних фото: спробувати виконати те, що запропонував фотограф.

— Дивитись більше фотосесій для пари

Передвесільна Лав сторі Роми і Маши

Мене можна фотографувати тільки з цього ракурсу. Фотосесія це так втомливо для чоловіка. Хвилювання нареченої: нарощувати вії для весільного дня чи ні? Як ми віришили ці запитання за 2 години.

Читати далі

Романтична Лав сторі Люди і Міши

Весняна фотопрогулянка у парку для пари.

Читати далі
← На главную