Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Індивідуальна фотосесія для дівчини у м. Луцьк від портретного фотографа

Портретна фотосесія в осінньому парку у Луцьку

Осінь саме та пора, коли фарби природи стають насиченими і неабияк привабливими на фото.

 

Вважаю, що саме фотосесія дуже корисна для дівчини. Як челендж, як свого роду завдання, випробування своїх сил. Адже не кожного дня ми приміряємо різні образи, позуємо перед об'єктивом камери.

 

Це водночас складно і легко.

 

За допомогою фотосесії можна вирішити різні свої запитання, а також це може стати точкою відліку для досягнення і реалізації наших інших мрій.

 

Фотосесія тренує зібраність, пунктуальність, здатність зробити щось на замовлення і побачити, як ти з цим справляєшся. Це можливість побачити, де саме можливо в своїх бажання ти лінуєшся, тому не отримуєш очікуваного результату.

 

Виділю основні моменти:

1. Похід на фотозйомку сприймай як челендж. Постав декілька завдань: зібратись, вибрати одяг, вчасно прийти на фотосесію в гарному макіяжі.

 

2. Розпиши план, згідно якого будеш виконувати підготовку.

 

3. Настрій. З цього все починається, гарний настрій підживлює наші мрії. З ним краще все вдається.

 

4. Слухай фотограф - він тобі підказуватиме кожну хвилину, якщо щось не буде добре вдаватись. Він твій провідник у досягненні потрібної емоції, позуванні.

 

5. Кайфуй від себе по-справжньому.

"Моменти осені це ті миті, котрі хочеться пам'ятати. Фото як доказ того і спогад".

 

VB photography

"Кращі фото завжди зроблені в пориві щасливих емоцій і дійсного кайфу від того, що така природа навкруги і ти можеш це все бачити".

VB photography

— Дивитись більше фотосесій

Фотопрогулянка у місті Луцьк: портретна фотозйомка

Зазвичай фотосесія вирішує одразу декілька наших внутрішніх запитань: краса, впевненість, можливість зрозуміти, як втілювати решту своїх мрій.

Читати далі
← На главную