Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Макіяж для професійної фотосесії: на що варто звернути увагу

Індивідуальна фотосесія це у будь-якому випадку особлива подія. До неї потрібно правильно підготуватись..

Індивідуальна фотосесія це у будь-якому випадку особлива подія. До неї потрібно правильно підготуватись, а макіяж служить одним із ключових критеріїв для гарних фото та відповідного королівського настрою.

 

1. Ви будете замовляти макіяж у візажиста чи зможете зробити мейк самостійно. У першому випадку потрібно обговорити наступні моменти: показати приблизні картинки, який макіяж ви хотіли б, якою косметикою він буде виконаний, які кісточки, тональна основа, пучки вій, колір губної помади. Все до найменших деталей.

 

Частенько бачу, як дівчат після візиту до професійного візажиста не влаштовує майже все. Надто яскраві губи, негарний відлив тонального неякісного тонального крему. І неважливо яке місто, раніше думала, що так тільки у Луцьку. Але виявляється всюди однаково.

З будь-якої ситуації можна знайти вихід: це на той випадок, якщо щось пішло не так. Спробуй обіграти вже те, що маєш.

Але, щоб не виникало ніяких нюансів: обговорюй все наперед, всі деталі. Так само як і планування фотосесії, де фотограф пише попередій план для фото.Коректуй візажиста по ходу його роботи. Бо деколи той контур губ, який тобі він нав’язує: зовсім не підходить тобі, краще це скоректувати одразу аби не псувати настрій собі далі.

 

2. Коли все в твоїх руках. Зверни увагу, що тобі потрібно для мейку, котрий ти зробиш самостійно.

СС крем. Він легший ніж звичайна тональна основа. Тіні. Пучки вій, клей чорний. Пінцет для пучків. Змивати пучки можна просто мінцеляркою, добре розчиняє. І взагалі міцелярна вода підходить для зняття всього макіяжу. Більше нічого і не потрібно. Помада, олівець для губ, блиск. Брови: олівець, або набір тіней для брів, до яких входять три види тіней і віск. Або для фіксації брів можна використовувати прозорий гель. Палетка для корекції обличчя. Консилер.

 

Що важливо для гарного макіяжу: виразні, прокрашені тушшю вії, гарний колір обличчя, зроблений за допомогою СС крему, доречно нафарбовані губи, бажано в пастельних тонах, якщо це не яскрава фешн зйомка. Образ доповнить гарне чисте волосся, вкладене в стилі natural.

 

Будьте стильними і гарних знімків!