Профессиональный Фотограф                                  Киев, Europe, Луцьк, Бершадь +380985773576 vbphotography55@gmail.com

Індивідуальна фотосесія у Луцьку

Професійний фотограф Луцьк

Провівши велику кількість фотосесій саме для дівчат, мені захотілось би розповісти

декілька маленьких, проте таких важливих секретів...

 

Впевнена, що вони допоможуть вам у підготовці до фотосесії, і взагалі у житті.

Можливо, навіть для когось цей день вашої фотосесії стане дуже важливим у збільшенні цінності самого себе.

І ви відкриєте, що найважливішим у цьому житті є саме ви. Бо ви і є саме той важливий діамант) Для вашого оточення, для ваших рідних, для цієї планети.

1. Фотограф це ваш провідник, за допомогою якого ви досягнете бажаного, своєї мети. Ваша мета на фотосесії: отримати крутий заряд енергії, побачити свою красу, навчитись бути в захопленні від себе і взагалі від життя, збільшити кількість таких щасливих моментів в своєму житті. Навчитись посміхатись собі. Ну і гарні фото доповнять ваш альбом.

Довіряйте фотографу. Якщо ви вже його обрали: довірте йому весь процес фотозйомки. Які саме фото ви хотіли б: обговоріть всі деталі напередодні, одяг, локації, тематику зйомки.

 

2. Макіяж. Він має бути таким, щоб ви себе в ньому почували комфортно. Досить стійким та безпроблемним. Обов’язково візьміть косметичку-міні: дзеркальце, розчіска, ватні палички, щоб без проблем підправити макіяж, помада, блиск.

 

3. Не переймайтесь, коли ви раптом помітили, що деякі речі трохи примнулись. Можу вас заспокоїти, деколи речі і у моделей для каталогу можуть бути примнуті. Будьте готові як професійна модель відпрацювати перед камерою, не показавши навіть, що щось пішло не так як ви планували. Шукайте ту хвилю кайфу настрою, і продовжуйте фотографуватись.

Фотосесія для дівчини для того і призначена: це можливість відчути себе в ролі справжньої моделі. Все має бути з відчуттями наче ти дійсно знімаєшся для обкладинки журналу Vogue.

 

4. Хвилювання, люди, які ходять по вулиці: постарайся не звертати на них уваги. Єдина твоя увага: це об’єктив фотоапарата. Насправді ніхто нікого не бачить) Всі настільки зайняті своїми думками, що мало що помічають.

У Луцьку як правило ми фотографуємось у вранішній час. Мені подобаються ранкові фото, коли на вулицях не так людно. Але насправді люди мені і моделі не заважають. Вони заважають тільки для кадру.

 

5. Дуже важлива річ, яку тобі просто необхідно принести з собою на знімальний майданчик: твій гарний настрій!

 

Фотографуйтесь із задоволенням!